Lajme të Fundit

Lajmet

Rajoni

Sponzorët Tanë

Radio Pro Shqip App

GJEODETI

Kuizi

Gjëjeni Artistin

Postimet e Fundit

Shiko të Gjitha Postimet
Lajmet

Tahiri: Hyrja në KiE do të ishte me rëndësi strategjike...

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialog, Edita Tahiri, ka thënë se anëtarësimi ...

Lajmet

Debat Publik nga Kompania KRM “Uniteti” sh.a

Duke u bazuar në Ligjin Nr. 08/L-181 për Vlerësimin e Ndikimit në Mjedis, Neni 1...

Lajmet

Gjuriqi bisedon me homologun grek, falënderon Athinën p...

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Marko Gjuriq, ka zhvilluar bisedë telefonike me kr...

Lajmet

Mbi autizmin dhe relacionin prindër-fëmijë

Shkruan: Mimozë Krasniqi – Balidemaj Zhvillimet shoqërore në nivel global padysh...

Lajmet

Ambasada italiane përgëzon qeverinë për lehtësimin e pr...

Ambasada e Italisë në Prishtinë, ka përgëzuar Qeverinë e Kosovës për lehtësimin ...

Lajmet

Kryetari i Klinës viziton policin që u plagos gjatë ten...

Kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj, ka vizituar sot zyrtarin policor, Ja...

Lajmet

Zbulohet data e finales së Kupës së Kosovës në futboll,...

Finalja e Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet më 22 maj këtij viti. Në ...

Lajmet

Osmani pas takimit me kongresistin Sessions: Ligjvënësi...

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, e cila ndodhet për vizitë në Shtetet e Bashk...

Lajmet

Dortmundi do të fitojë më shumë para nga humbja sesa ng...

Borussia Dortmund po përballet me një situatë fituese në finalen e Ligës së Kamp...

Lajmet

Gnabry në rrezik për Evropian

Serge Gnabry do t’i mungojë Bayernit për pjesën e mbetur të sezonit, për shkak t...

Lajmet

Putini do që Mishustini ta mbajë pozitën e kryeministri...

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, këtë të premte ka propozuar riemërimin e Mi...

Lajmet

Në “Met Gala 2024” edhe Mira Murati, shqiptarja revoluc...

Ndërsa shumë yje të njohura shqiptare si Rita Ora dhe Dua Lipa janë përfolur gji...

12

Kjo faqe përdor cookie. Duke vazhduar të shfletoni faqen, ju pranoni përdorimin tonë të cookies.