Gjëjeni Artistin

Gjëjeni se cili artist apo këngëtarë mund të jetë ky.

Nën 23, 2023 - 18:11
Nën 23, 2023 - 18:28
 0  26

1. Cila ëshë kjo kengetare?

(lindur më 22 gusht 1995) është një këngëtare dhe autore këngësh britaniko-shqiptare. Në vitin 2015 ajo pati suksesin e saj të parë të madh muzikor

Cila ëshë kjo kengetare?
Rita Ora
Rita Ora
Dua Lipa
Dua Lipa
Ava Max
Ava Max
Bebe Rexha
Bebe Rexha

Çfarë është Reagimi Juaj?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Admin Developer, IT Admin