Gnabry në rrezik për Evropian

Serge Gnabry do t’i mungojë Bayernit për pjesën e mbetur të sezonit, për shkak të lëndimit. Gnabry është dëmtuar në sfidën ndaj Real Madridit, në Ligën e Kampionëve, ku skuadra e tij pësoi humbje. Ai do të jetë në rrezik gjithashtu të mungojë për Kombëtaren e Gjermanisë në Kampionatin Evropian që do të mbahet gjatë […]

Maj 10, 2024 - 14:14
 0  1
Gnabry në rrezik për Evropian

Serge Gnabry do t’i mungojë Bayernit për pjesën e mbetur të sezonit, për shkak të lëndimit.

Gnabry është dëmtuar në sfidën ndaj Real Madridit, në Ligën e Kampionëve, ku skuadra e tij pësoi humbje.

Ai do të jetë në rrezik gjithashtu të mungojë për Kombëtaren e Gjermanisë në Kampionatin Evropian që do të mbahet gjatë kësaj vere.

Gnabry gjatë këtij sezoni ka zhvilluar 20 paraqitje, duke realizuar pesë gola dhe dy asistime.

Çfarë është Reagimi Juaj?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Admin Developer, IT Admin