Ky është momenti kur futbollisti spanjoll gati sa nuk ia nxjerr dorën nga vendi kundërshtarit

Skuadra e Real Sociedadit ka barazuar pa gol në ndeshjen e xhiros së 18’të në La Liga ndaj klubit të Cadizit.Kjo ndeshje u përcoll me tensione të shumta mes lojtarëve, ku në rrjete sociale njëri nga momente e takimit është bërë edhe viral. Bëhet fjalë për futbollistin japonez të Real Sociedadit, Kubo të cilin e […] The post Ky është momenti kur futbollisti spanjoll gati sa nuk ia nxjerr dorën nga vendi kundërshtarit appeared first on Insajderi.

Dhj 22, 2023 - 14:56
 0  11
Ky është momenti kur futbollisti spanjoll gati sa nuk ia nxjerr dorën nga vendi kundërshtarit

Skuadra e Real Sociedadit ka barazuar pa gol në ndeshjen e xhiros së 18’të në La Liga ndaj klubit të Cadizit.

Kjo ndeshje u përcoll me tensione të shumta mes lojtarëve, ku në rrjete sociale njëri nga momente e takimit është bërë edhe viral.

Bëhet fjalë për futbollistin japonez të Real Sociedadit, Kubo të cilin e zu ‘sherri’ me mesfushorin Alcarez të Cadizit.

Alcarez duket në pamje që nuk arriti asesi ta ndaloi sulmuesin Kubo dhe vendoi ta kapte atë për dore.

Rasti ndodhi në minuten e 85’të të takimit.

The post Ky është momenti kur futbollisti spanjoll gati sa nuk ia nxjerr dorën nga vendi kundërshtarit appeared first on Insajderi.

Çfarë është Reagimi Juaj?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Admin Developer, IT Admin