Ndeshja e dytë finale mes Yllit dhe Trepçës, të dielën

Në fundjavë do të zhvillohen ndeshja e dytë finale mes Golden Eagle Yllit dhe Trepçës. Ndeshja do të luhen në palestrën “18 Qershori” në Suharekë, në orën 17:00. Kujtojmë se, seria finale është 1-0, në favor të Trepçës, pasi mbrëmë (e enjte) triumfoi me rezultat 77-68. Skuadra e cila i regjistron tri fitore shpallet kampione e Kosovës. /Zëri ...

Maj 10, 2024 - 14:13
 0  1
Ndeshja e dytë finale mes Yllit dhe Trepçës, të dielën
Në fundjavë do të zhvillohen ndeshja e dytë finale mes Golden Eagle Yllit dhe Trepçës. Ndeshja do të luhen në palestrën “18 Qershori” në Suharekë, në orën 17:00. Kujtojmë se, seria finale është 1-0, në favor të Trepçës, pasi mbrëmë (e enjte) triumfoi me rezultat 77-68. Skuadra e cila i regjistron tri fitore shpallet kampione e Kosovës. /Zëri ...

Çfarë është Reagimi Juaj?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Admin Developer, IT Admin