Në “Met Gala 2024” edhe Mira Murati, shqiptarja revolucionare e “OpenAI” shkëlqeu me fustanin “Dior”

Ndërsa shumë yje të njohura shqiptare si Rita Ora dhe Dua Lipa janë përfolur gjithmonë për paraqitjet e tyre në "Met Gala", ky vit shënoi edhe pjesëmarrjen e një tjetër shqiptareje me famë ndërkombëtare, Mira Murati, duke u shndërruar në një simbol dinamik të teknologjisë dhe modës në skenën botërore. Në mbrëmjen glamuroze të "Met Gala......

Maj 10, 2024 - 14:13
 0  3
Në “Met Gala 2024” edhe Mira Murati, shqiptarja revolucionare e “OpenAI” shkëlqeu me fustanin “Dior”
Ndërsa shumë yje të njohura shqiptare si Rita Ora dhe Dua Lipa janë përfolur gjithmonë për paraqitjet e tyre në "Met Gala", ky vit shënoi edhe pjesëmarrjen e një tjetër shqiptareje me famë ndërkombëtare, Mira Murati, duke u shndërruar në një simbol dinamik të teknologjisë dhe modës në skenën botërore. Në mbrëmjen glamuroze të "Met Gala......

Çfarë është Reagimi Juaj?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Admin Developer, IT Admin