“O gullumuq, o qull i flisë”, ‘eskalon’ Edona kundrejt Blerandos

Edona James vazhdon lojën e saj në Big Brother VIP Kosova me shumë debate e momente qesharake. “Nuk du me u marr ma me ty. Mos ma përmend emrin t’lutem”, i është drejtuar Edona Blerandos, teksa i njëjti vetëm po e dëgjonte atë. Pas kësaj situate Buci dhe Santiana janë munduar ta qetësojnë Edonen, ndërkaq […] The post “O gullumuq, o qull i flisë”, ‘eskalon’ Edona kundrejt Blerandos appeared first on Insajderi.

Dhj 22, 2023 - 14:57
 0  15
“O gullumuq, o qull i flisë”, ‘eskalon’ Edona kundrejt Blerandos

Edona James vazhdon lojën e saj në Big Brother VIP Kosova me shumë debate e momente qesharake.

“Nuk du me u marr ma me ty. Mos ma përmend emrin t’lutem”, i është drejtuar Edona Blerandos, teksa i njëjti vetëm po e dëgjonte atë.

Pas kësaj situate Buci dhe Santiana janë munduar ta qetësojnë Edonen, ndërkaq Ardi e ka pyetur se pse është duke u sill në këtë mënyrë me Blerandon.

“M’ngucë, thotë “ti ofendon, ti kshtu, ti ashtu”, gjithçka m’thotë”, është përgjigjur ajo.

E pyetjes se a do të qajë nëse eleminohet Linda, ajo është përgjigjur: Po, me dalë Linda qaj. Se e du. Me dalë Blerando gëzohem, ka me kendu ditë për ditë.

The post “O gullumuq, o qull i flisë”, ‘eskalon’ Edona kundrejt Blerandos appeared first on Insajderi.

Çfarë është Reagimi Juaj?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Admin Developer, IT Admin