Admin

Admin

Shikuar i fundit: 16 ditë më parë

Developer, IT Admin

Anëtar që nga Nën 23, 2023

Tahiri: Hyrja në KiE do të ishte me rëndësi strategjike...

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialog, Edita Tahiri, ka thënë se anëtarësimi ...

Debat Publik nga Kompania KRM “Uniteti” sh.a

Duke u bazuar në Ligjin Nr. 08/L-181 për Vlerësimin e Ndikimit në Mjedis, Neni 1...

Mbi autizmin dhe relacionin prindër-fëmijë

Shkruan: Mimozë Krasniqi – Balidemaj Zhvillimet shoqërore në nivel global padysh...

Gjuriqi bisedon me homologun grek, falënderon Athinën p...

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Marko Gjuriq, ka zhvilluar bisedë telefonike me kr...

Zbulohet data e finales së Kupës së Kosovës në futboll,...

Finalja e Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet më 22 maj këtij viti. Në ...

Kryetari i Klinës viziton policin që u plagos gjatë ten...

Kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj, ka vizituar sot zyrtarin policor, Ja...

Ambasada italiane përgëzon qeverinë për lehtësimin e pr...

Ambasada e Italisë në Prishtinë, ka përgëzuar Qeverinë e Kosovës për lehtësimin ...

Gnabry në rrezik për Evropian

Serge Gnabry do t’i mungojë Bayernit për pjesën e mbetur të sezonit, për shkak t...

Dortmundi do të fitojë më shumë para nga humbja sesa ng...

Borussia Dortmund po përballet me një situatë fituese në finalen e Ligës së Kamp...

Osmani pas takimit me kongresistin Sessions: Ligjvënësi...

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, e cila ndodhet për vizitë në Shtetet e Bashk...

Kjo faqe përdor cookie. Duke vazhduar të shfletoni faqen, ju pranoni përdorimin tonë të cookies.