Admin

Admin

Shikuar i fundit: 16 ditë më parë

Developer, IT Admin

Anëtar që nga Nën 23, 2023

Putini do që Mishustini ta mbajë pozitën e kryeministri...

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, këtë të premte ka propozuar riemërimin e Mi...

Në “Met Gala 2024” edhe Mira Murati, shqiptarja revoluc...

Ndërsa shumë yje të njohura shqiptare si Rita Ora dhe Dua Lipa janë përfolur gji...

19 mijë euro nata në këtë hotel - këtu flini, hani dhe ...

Dhoma më e shtrenjtë e hotelit nënujor në botë u ofron mysafirëve një pamje mahn...

Dy artistë të papërcaktuar në gjini arrijnë të kalojnë ...

Përfaqësuesit e këtij viti në Eurovision, Nemo nga Zvicra dhe Bambie nga Irlanda...

Rohde: Agjenda në KiE mund të ndryshohet në minutën e f...

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, ka thënë se agjenda e mbledhjes së Kom...

Ndeshja e dytë finale mes Yllit dhe Trepçës, të dielën

Në fundjavë do të zhvillohen ndeshja e dytë finale mes Golden Eagle Yllit dhe Tr...

Ndrroje kerrin e vogël me Dacia Duster të ri për rrugë ...

Janë disa raste ndonjëherë kur thu çka s’nin njeri! E kto raste janë goxha të sh...

Ambasada Italiane përgëzon Qeverinë për lehtësimin e pr...

Ambasada e Italisë në Prishtinë ka përgëzuar Qeverinë e Kosovës për lehtësimin e...

Për shkak të performancës së dobët, propozohet shkarkim...

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK) në takimin e datës 7 maj 2024 ka marrë vend...

I lidhur me Real Madridin, Mbappe mungon në promovimin ...

Mes lidhjeve me Real Madridin, Kylian Mbappe është përjashtuar nga promoja e pre...

Kjo faqe përdor cookie. Duke vazhduar të shfletoni faqen, ju pranoni përdorimin tonë të cookies.