Admin

Admin

Shikuar i fundit: 16 ditë më parë

Developer, IT Admin

Anëtar që nga Nën 23, 2023

Një burrë torturon dy femra në një vendparkim në Prishtinë

Sjellje skandaloze dhe jonjerëzore është parë sot në një vendparkim të Prishtinë...

Mbyllen pjesët e para: Ballkani në epërsi ndaj Suharekë...

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet kthyese të fazës gjysmëfinale të Ku...

Një tërmet 5 ballë godet Japoninë

Një tërmet me magnitudë 5.0 ka goditur këtë të mërkurë prefekturën japoneze të I...

Shqipëri: Hyn në fuqi amnistia penale, përfitojnë 1100 ...

Nis sot zbatimi i ligjit për amnistinë penale. Numri i të dënuarve që përfitojnë...

Nesër në Bruksel mbahet takimi i radhës për dinarin

Të enjten të Bruksel do të vazhdojnë bisedimet në mes të kryenegociatorëve të Ko...

Sveçla takon delegacionin çek: Serbia vazhdon të ketë a...

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Xhelal Sveçla ka pritur sot në takim ...

Shtatë ish-anëtarë të grupit “Çakallët” dënohen për kri...

Ish-anëtari i Ushtrisë Jugosllave, Toplica Milladinoviq, u dënua me 20 vjet burg...

Gjermania akuzon gjashtë anëtarë të dyshuar të IS-K për...

Gjermania ka ngritur akuza ndaj gjashtë shtetasve të huaj nën dyshimet se kishin...

Presidenca i reagon Pacollit: E quajti provokim veprimi...

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka komentuar seancën e Këshillit të Sigurimi...

A e ka Asociacioni çelësin e Këshillit të Evropës?

Themelimi i Asociacionit të komunave me shumicë serbe - një thirrje e kamotshme ...

Kjo faqe përdor cookie. Duke vazhduar të shfletoni faqen, ju pranoni përdorimin tonë të cookies.