Zbulohet data e finales së Kupës së Kosovës në futboll, por jo edhe lokacioni

Finalja e Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet më 22 maj këtij viti. Në finale do të ballafaqohen Prishtina dhe Ballkani. Kryeqytetasit kaluan në këtë fazë duke eliminuar Dritën në gjysmëfinale, teksa Ballkani triumfoi ndaj Suharekës. Loja do të zhvillohet duke filluar nga ora 15:00, teksa lokacioni nuk është bërë i ditur. Ndryshe, […]

Maj 10, 2024 - 14:14
 0  1
Zbulohet data e finales së Kupës së Kosovës në futboll, por jo edhe lokacioni

Finalja e Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet më 22 maj këtij viti.

Në finale do të ballafaqohen Prishtina dhe Ballkani.

Kryeqytetasit kaluan në këtë fazë duke eliminuar Dritën në gjysmëfinale, teksa Ballkani triumfoi ndaj Suharekës.

Loja do të zhvillohet duke filluar nga ora 15:00, teksa lokacioni nuk është bërë i ditur.

Ndryshe, stadiumi “Fadil Vokrri”, është në fazën e rinovimit dhe nuk do të jetë i gatshëm për lojë të paktën deri në verë.

Çfarë është Reagimi Juaj?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Admin Developer, IT Admin